ÜNİVERSİTELİLERİN BULUŞMA ADRESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜNİVERSİTELİLERİN BULUŞMA ADRESİ

ÜNİVERSİTE VE ÜNİVERSİTE ADAYLARININ BULUŞMA ADRESİ UNİBUL

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ful Üniversite Yeni Başlayanlar için Özel Tavsiyeler

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Rep Gücü : 1014
Rep Puanı : 0

Ful Üniversite  Yeni Başlayanlar için  Özel Tavsiyeler  Empty
MesajKonu: Ful Üniversite Yeni Başlayanlar için Özel Tavsiyeler    Ful Üniversite  Yeni Başlayanlar için  Özel Tavsiyeler  EmptyÇarş. Ağus. 22, 2012 7:41 pm

Eğer Hazırlık Okuyorsanız İlk Önce Hazırlık Sınıfını Geçin Sonra face bilgilerinizi güncelleyin Üniversiteyi kazandım Smile Hemen Görmemişler gibi face okul bilgilerinizi değiştirmeyin

Okulun İlk Günü Saf Saf Ortalarda Dolanmayın Okul Arkadaşlarınızla Sınıf Arkadaşlarınızla Tanışın Ortamın Havasını bir solun

Okulun iLk Başlangıçlarında İlk Günden Sınıf Arkadaşlarınızı Faecede Hemen Eklemeyin Ahbazlığın Luzümü Yok Smile)))

Lisede Saç Baş Uzatamadım :Wink Üniversiteye geçtim Saçımı Sakalımı Uzatabilirim artık düşüncesine kapılmayın Öle Çok imaj yaratmayada gerek yok Smile

ÜNİVERSİTEDE KIZLAR TEKLİF EDİYOR SÖZÜNÜ UNUTUN BUNU KİM SÖYLEMİŞSE HALT EMİŞ ÖYLE BİR ŞEY YOK >Smile))

Öğrenci Sigarası Winston Smile dur Ortamda Şekil Yapmak için Masaya Bırakmayın Smile Anında sigara paketinden Eser Kalmaz Smile

ÜNİVERSİTEDE FOTOKOPİCİ VE KANTİNCİYLE KANKA OLUN BU İKİSİ İLE İYİ GEÇİNMEYE ÇALISIN SAKIN TERS DÜŞMEYİN
https://unibul.yetkin-forum.com

Ful Üniversite Yeni Başlayanlar için Özel Tavsiyeler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Üniversite Kayıt İçin Gerekli Olan Belgeler
» ilk olarak yeni başladığınızı belli etmeyin, eskiymiş gibi takılın.
» Erzurumdaki Erkek Öğrenciler İçin Özel Yurtlar adresleri ve iletişim bilgileri
» 2013 Ygs Konuları (Yeni Müfredat)
» KPSS'de her gün yeni bir skandal ortaya çıkıyor