ÜNİVERSİTELİLERİN BULUŞMA ADRESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜNİVERSİTELİLERİN BULUŞMA ADRESİ

ÜNİVERSİTE VE ÜNİVERSİTE ADAYLARININ BULUŞMA ADRESİ UNİBUL

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Samsung Kore Gazileri Eğitim Bursu” için 2012-2013 eğitim dönemi başvuruları

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Rep Gücü : 1014
Rep Puanı : 0

Samsung Kore Gazileri Eğitim Bursu” için 2012-2013 eğitim dönemi başvuruları Empty
MesajKonu: Samsung Kore Gazileri Eğitim Bursu” için 2012-2013 eğitim dönemi başvuruları   Samsung Kore Gazileri Eğitim Bursu” için 2012-2013 eğitim dönemi başvuruları EmptyCuma Ağus. 24, 2012 3:21 am

plum Gönüllüleri Vakfı ve Türkiye Muharip Gaziler Derneği’nin katkılarıyla hayata geçen Samsung Kore Gazileri Eğitim Bursu’na, Türkiye’deki ve/veya Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Haberleri’>Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki üniversitelerde (ön lisans, lisans, yüksek lisans veya doktora seviyesinde) eğitim gören ve Kore Gazisi torunu olan gençler başvuruda bulunabilecek.

Samsung Electronics Türkiye Başkanı Sung Yong Hong, Kore Gazileri Eğitim Bursu projesiyle ilgili olarak; “Samsung Türkiye olarak Kore Savaşı Gazilerini onurlandırmak ve minnetle anmak adına, Gazilerimizin torunlarının eğitimlerine katkı sağlamayı kendimize görev edindik. 2011-2012 eğitim yılında hayata geçirdiğimiz burs projemizin ilk döneminde 100 öğrenciye burs vermiştik; yeni dönemde bursiyer sayımızı 150′ye çıkartıyoruz. Gazilerimizin torunlarının eğitimlerine katkıda bulunabilmekten büyük mutluluk duyuyoruz.” diye konuştu.

Yalnızca online başvuruların kabul edileceği üniversite eğitim bursu hakkında detaylı bilgiye, [Linkleri sadece adminler görebilir.] veya [Linkleri sadece adminler görebilir.] adreslerinden ulaşılabilir.
https://unibul.yetkin-forum.com

Samsung Kore Gazileri Eğitim Bursu” için 2012-2013 eğitim dönemi başvuruları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, bin 438 şehit ya da gazi çocuğuna, ülke genelindeki özel okullarda ücretsiz eğitim verildiğini bildirdi.
» 2012-2013 AÖF Kayıt için istenecek belgeler AÇIK ÖĞRETİM FAKÜLTESİ
» Taşova Eğitim ve Sosyal Kalkındırma Vakfı Burs Olanağı
» Galatasaray Eğitim Vakfı BURS OLANAĞI
» Yaşar Eğitim ve Kültür Vakfı Burs Olanağı