ÜNİVERSİTELİLERİN BULUŞMA ADRESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜNİVERSİTELİLERİN BULUŞMA ADRESİ

ÜNİVERSİTE VE ÜNİVERSİTE ADAYLARININ BULUŞMA ADRESİ UNİBUL

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sema Yazar Gençlik Vakfı Burs Olanağı

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Rep Gücü : 1014
Rep Puanı : 0

Sema Yazar Gençlik Vakfı Burs Olanağı  Empty
MesajKonu: Sema Yazar Gençlik Vakfı Burs Olanağı    Sema Yazar Gençlik Vakfı Burs Olanağı  EmptyCuma Ağus. 24, 2012 8:27 am

Yüksek Öğrenim Bursları

Bugüne kadar 500′ün üstünde yüksek öğrenim öğrencisine burs verilmiştir. Bu öğrencilerin bir kısmı doktora yapmak üzere yurtdışı eğitim kurumlarına gönderilmiştir. Bu mevcuda her yıl kontenjanımız ölçüsünde öğrenci ilave edilmektedir. Ayrıca alanında staj yapması gerekenlere staj olanakları sağlanmakta, maddi ve manevi yardım esirgenmemektedir.

Başarı Bursları

Vakfımız her öğretim yılında üniversite öğrencilerine Başarı Bursu vermeltedir. Burs verilecek öğrencilerin başarı durumu yanısıra ihtiyacı da gözönüne alınmaktadır. Burs faaliyeti tüm Türkiye dahilinde hizmet vermektedir. Ayrıca BİLİM ADAMI yetiştirmek üzere Tübitak ile koordineli başarı bursu, yurtdışına, dil eğitimi, yüksek lisans, doktora eğitimi için gidecek başarılı öğrencilerimize de burs verilmektedir.

Özel Burs Programı

Vakfımıza, özel burs programlarimizda kullanılmak üzere bağışta bulunabileceğiniz gibi kendi adınıza bir burs programıda oluşturabilirsiniz.

Başvuru Şartları

Vakıf olarak her yıl üniversiteyi yeni kazanmış öğrencilere katkıda bulunmak amacıyla karşılıksız burs verilmektedir. Bursların devamlılığı başarılı olma koşuluna bağlıdır. Vakıf öğrencilerinin başka bir kuruluştan burs ve yardım almaması gerekmektedir. Ayrıca ara sınıf öğrencileri ve özel üniversite öğrencilerine burs verilmemektedir.Burs başvurusunda bulunmak isteyen öğrencilerin aşağıda yer alan formu doldurup ekim ayı içinde müracat etmesi gerekmektedir. Müracatlar şahsen başvuru veya posta yolu ile yapılmaktadır. Burs talebi kabul edilenler mülakata çağırılmaktadır.
https://unibul.yetkin-forum.com

Sema Yazar Gençlik Vakfı Burs Olanağı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» EYMİR KÜLTÜR VAKFI BURS OLANAĞI
» Galatasaray Eğitim Vakfı BURS OLANAĞI
» Halis Toprak Vakfı BURS OLANAĞI
» MEHMET ZORLU VAKFI BURS OLANAĞI
» Yaşar Eğitim ve Kültür Vakfı Burs Olanağı