ÜNİVERSİTELİLERİN BULUŞMA ADRESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜNİVERSİTELİLERİN BULUŞMA ADRESİ

ÜNİVERSİTE VE ÜNİVERSİTE ADAYLARININ BULUŞMA ADRESİ UNİBUL

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Üniversitede 2. Öğretim Harçları Kalksın

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Rep Gücü : 1014
Rep Puanı : 0

Üniversitede 2. Öğretim Harçları Kalksın  Empty
MesajKonu: Üniversitede 2. Öğretim Harçları Kalksın    Üniversitede 2. Öğretim Harçları Kalksın  EmptyPtsi Ağus. 27, 2012 4:01 pm

SEVGİLİ ARKADAŞLAR;
2. ÖĞRETİM HARÇLARININ KALDIRILMASI İLE İLGİLİ BİR METİN HAZIRLADIK.BU METNİ OKUYUP TÜM ARKADAŞLARINIZA DUYURMANIZI, SOSYAL PAYLAŞIM SİTELERİNDE PAYLAŞMANIZI VE 'BİMER' (BAŞBAKANLIK İLETİŞİM MERKEZİ)'E GÖNDERMENİZİ RİCA EDER TÜM ÜNİVERSİTELİ ARKADAŞLARIMIZDAN DESTEKLERİNİ BEKLERİZ.

BİZLER TÜRKİYE'DE BULUNAN ÜNİVERSİTELERİN 2. ÖĞRETİM BÜNYESİND...
E OKUYAN ÖĞRENCİLERİZ.GÜNDEMDE BULUNAN ÜNİVERSİTE HARÇ ÜCRETLERİNİN KALDIRILMASI İLE İLGİLİ TASARI OLUŞTURULMUŞ FAKAT BUNUN SONUNDA 1.ÖĞRETİM, AÇI
...
KÖĞRETİM HARÇLARI KALDIRILMIŞ VE 2. ÖĞRETİM HARÇLARI KALDIRILMAMIŞTIR.

2.ÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİ OLARAK BU UYGULAMADAN YARARLANMAK İSTİYORUZ.SADECE ÇALIŞANLARIN 2. ÖĞRETİM OKUMADIĞINI, MADDİ DURUMU İYİ OLMAYANLARINDA TERCİHLERİNDE 1. ÖĞRETİM GELMEYECEĞİ, ÜNİVERSİTE EĞİTİMİ ALMAK İÇİN 2. ÖĞRETİMİ SEÇMEK ZORUNDA KALDIKLARINI BELİRTMEKTEYİZ.ZATEN 2. ÖĞRETİM HARÇ ÜCRETLERİNİN FAZLALIĞI YILLARDIR TARTIŞILAN BİR KONUDUR.HARÇ ÜCRETLERİNİN FAZLALIĞINDAN DOLAYI ÖĞRENİMİNİ YARIDA KESİP OKULU BIRAKAN ÖĞRENCİ ARKADAŞLARIMIZ DA BULUNMAKTADIR.

BİZ AYRIMCILIK YAPILMASINI İSTEMİYOR 1. ÖĞRETİMLER GİBİ 2. ÖĞRETİMLERİNDE HARÇ ÜCRETLERİNİN KALDIRILMASI GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYOR, GEREĞİNİN YAPILACAĞINA DA İNANIYORUZ.
https://unibul.yetkin-forum.com

Üniversitede 2. Öğretim Harçları Kalksın
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AÖF Harçları Kaldırıldı mı? Açık Öğretim Fakültesi
» Yüksek Lisans Harçları Kaldırıldı Mı?
» AÖF AÇIK ÖĞRETİM FAKÜLTESİ Yeni Öğrenci Kayıtları (2012)
» Üniversitede Öğrencisiysen Evde Kalıyorsan Sana bir tavsiyem Var :)
» 2012-2013 AÖF Kayıt için istenecek belgeler AÇIK ÖĞRETİM FAKÜLTESİ