ÜNİVERSİTELİLERİN BULUŞMA ADRESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜNİVERSİTELİLERİN BULUŞMA ADRESİ

ÜNİVERSİTE VE ÜNİVERSİTE ADAYLARININ BULUŞMA ADRESİ UNİBUL

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Açıköğretim Fakültesi öğrencileri Şok Oldu Harçlar Yine Ödediler

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Rep Gücü : 1014
Rep Puanı : 0

Açıköğretim Fakültesi öğrencileri Şok  Oldu  Harçlar Yine Ödediler  Empty
MesajKonu: Açıköğretim Fakültesi öğrencileri Şok Oldu Harçlar Yine Ödediler    Açıköğretim Fakültesi öğrencileri Şok  Oldu  Harçlar Yine Ödediler  EmptyÇarş. Eyl. 12, 2012 4:12 pm

niversite harçlarının Bakanlar Kurulu kararıyla kaldırılmasıyla büyük sevinç yaşayan Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin hevesleri yarım kaldı. Öğrenciler, kayıt için gittikleri ÖSYM merkezlerinde ‘öğretim gideri’ talep edilince büyük şok yaşadı.

Harçların kaldırılmasına sevinen Açıköğretim Fakültesi öğrencileri, önceki yıllarda verdikleri 250 liranın sadece 45 lirasını ödemeyeceklerini öğrenince büyük şok yaşadı. 205 liranın kitap vs giderler için ‘Öğretim Gideri Ödemesi’ adı altında alındığı belirtildi.

Yaşadığı şaşkınlığı dile getiren Tarih Bölümü öğrencisi İbrahim E., harçların kaldırılmasına rağmen alınan 205 liraya tepki gösterdi. Kitap ya da sınav ücreti olarak alınan bu paranın çok yüksek olduğunu belirten İbrahim E., Açıköğretim'de okuyan çok az öğrencinin verilen kitaplardan yararlandığını belirterek, bunun da kaldırılmasını istedi.
https://unibul.yetkin-forum.com

Açıköğretim Fakültesi öğrencileri Şok Oldu Harçlar Yine Ödediler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Açıköğretim öğrencilerini şok eden ücret!
» 2. Öğretimler Harçlar Konusunda Başbakan Açıklama yaptı
» AÖF Harçları Kaldırıldı mı? Açık Öğretim Fakültesi
» Namık Kemal Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kazanan ?
» AÖF AÇIK ÖĞRETİM FAKÜLTESİ Yeni Öğrenci Kayıtları (2012)