ÜNİVERSİTELİLERİN BULUŞMA ADRESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜNİVERSİTELİLERİN BULUŞMA ADRESİ

ÜNİVERSİTE VE ÜNİVERSİTE ADAYLARININ BULUŞMA ADRESİ UNİBUL

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Antalya Özel Refetbey Yükseköğrenim Yurdu İletişim bilgileri ve yurt Hakkında bilgiler

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Rep Gücü : 1014
Rep Puanı : 0

Antalya Özel Refetbey Yükseköğrenim Yurdu İletişim bilgileri   ve yurt Hakkında bilgiler  Empty
MesajKonu: Antalya Özel Refetbey Yükseköğrenim Yurdu İletişim bilgileri ve yurt Hakkında bilgiler    Antalya Özel Refetbey Yükseköğrenim Yurdu İletişim bilgileri   ve yurt Hakkında bilgiler  EmptyÇarş. Ağus. 22, 2012 7:30 pm

Yurtadı :Özel Refetbey Yükseköğrenim Yurdu
Kapasite :144
Yetkili :Ahmet kemal YENİALP
Adres :Babaoğlu mah. Obagöl Mevkii Eskigazipaşa cad.No 60 Oba/Alanya
Tel : 0242 514 47 76
Gsm :
Fax :
il/ilçe : Antalya / Merkez

Genel Bilgi
2.DÖNEM İÇİN KENDİNİZE YER AYIRTTTINIZMI BOŞ KONTENJANIMIZ VARDIR, İLETİŞİME GEÇİP ARAYINIZ LÜTFEN..brbrbrALANYADA TEK YÜKSEKÖĞRENİM YURDUYUZ TECRÜBELİ GEÇMİŞİMİZ VE KÖKLÜ EĞİTİM KALİTEMİZLE BİRLİKTE IŞIK EĞİTİM KURUMLARI BÜNYESİNDE HİZMET VERMEKTEYİZ. ŞİRKETİMİZ UFUK EĞİTİM KURUMLARI OLARAKDA ANAOKULUNDAN İLKÖĞRETİME VE ANADOLU VE FEN LİSELERİ İLE ALANYANIN GURURU OLARAK EĞİTİME KATKI SAĞLAMAYA DEVAM ETMEKTEDİR..
İmkanlar
3- 4 KİŞİLİK KLİMALI ODALARbr24 SAAT KAMERALI GÜVENLİK SİSTEMİbrKAHVALTI,ÖĞLE YEMEĞİ VE AKŞAM YEMEĞİbr24 SAAT SICAK SUbrGEZİ,PİKNİK VE KÜLTÜREL FAALİYETLERE KATILMA İMAKANIbrSİNEVİZYONDA LİG TV VE SİNEMA GÜNLERİ
Avantajlar
KALİTEMİZ KONFORUMUZ FAKULTEYE YAKIN OLMAMIZbrYURT DIŞI STAJ,EĞİTİM,WORK AND TRAVELABD,LİSE,ÜNİVERSİTE OKUMA,YURT DIŞI DİL EĞİTİMİ,YÜKSEK lİSANS,DOKTORA PROGRAMLARI brÜLKELERDEN BAZILARI brABD,CANADA,İNGİLTERE,RUSYA,ALMANYA,POLONYA,ÇİN VB.
Etkinlikler
ÇEŞİTLİ YARIŞMALARbrŞEHİR İÇİ VE ŞEHİR DIŞI GEZİLER,brDOĞUM GÜNLERİ KUTLAMALARbrSPORTİF TURNUVALAR
Ulasim
brYURDUMUZUN ARKASINDAN SÜREKLİ HER ZAMAN ŞEHİR MERKEZİNE VE FAKÜLTELERE MİNÜBÜSLER 10-15 DAK.BİR GEÇMEKTEDİR.FAKÜLTELER ŞEHİR İÇİYLE 10 DK.MESAFEDEDİR.
Diğer Bilgiler
brALANYADA TEK YÜKSEK EĞİTİM KURUMUYUZ KIZ YURDUMUZDA VARDIR SİTEMİZDE SOL ALT TARAFTAKİ WEB ADRESLERİNDEN BİZİ İNCELEYİP DAHA FAZLA TANIYABİLİRSİNİZ..brbrKIZ YURDUMUZ ÖZEL KAZIM BULUT YÜKSEKÖĞRENİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU KENDİ SİTEMİZDE WEB ADRESİ VARDIR.

https://unibul.yetkin-forum.com

Antalya Özel Refetbey Yükseköğrenim Yurdu İletişim bilgileri ve yurt Hakkında bilgiler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ankara Özel Alkın Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim adresleri ve yurt hakkında bilgiler
» M.E.B Aydın Nazilli Betek Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adresi ve iletişim bilgileri yurt hakkında bilgiler
» Ankara Çi-Sem Kız Öğrenci Yurdu iletişim adresleri ve yurt hakkında bilgiler
» Aydın Akademi Erkek Apartı iletişim adresleri ve yurt hakında bilgiler
» Ağrı Özel Öğrenci yurtları adreleri iletişim bilgileri