ÜNİVERSİTELİLERİN BULUŞMA ADRESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜNİVERSİTELİLERİN BULUŞMA ADRESİ

ÜNİVERSİTE VE ÜNİVERSİTE ADAYLARININ BULUŞMA ADRESİ UNİBUL

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

M.E.B Aydın Nazilli Betek Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adresi ve iletişim bilgileri yurt hakkında bilgiler

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Rep Gücü : 1014
Rep Puanı : 0

M.E.B Aydın Nazilli Betek Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu  Adresi  ve iletişim bilgileri yurt hakkında bilgiler  Empty
MesajKonu: M.E.B Aydın Nazilli Betek Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adresi ve iletişim bilgileri yurt hakkında bilgiler    M.E.B Aydın Nazilli Betek Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu  Adresi  ve iletişim bilgileri yurt hakkında bilgiler  EmptyPtsi Ağus. 27, 2012 7:07 pm

Yurtadı :M.E.B Aydın Nazilli Betek Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu
Kapasite :80
Yetkili :
Adres :Sümer Mah. 405. Sok. No: 10
Tel : 0 256 313 21 90
Gsm : 0 532 437 03 43 - 0 532 635 47 08
Fax : 0 256 313 90 21
il/ilçe : Aydın / Nazilli

Genel Bilgi
Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli Meslek Yüksek Okulu Sümer Kampus 10 dk Yürüyüş Mesafesi İsabeyli yerleşkesine öğrenci servisimiz vardır
https://unibul.yetkin-forum.com

M.E.B Aydın Nazilli Betek Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adresi ve iletişim bilgileri yurt hakkında bilgiler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ankara Özel Alkın Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim adresleri ve yurt hakkında bilgiler
» Antalya Özel Refetbey Yükseköğrenim Yurdu İletişim bilgileri ve yurt Hakkında bilgiler
» Vilayet Hizmetler Birliği Ankara Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri ve yurt hakkında bilgi
» Aydın Akademi Erkek Apartı iletişim adresleri ve yurt hakında bilgiler
» Ankara Çi-Sem Kız Öğrenci Yurdu iletişim adresleri ve yurt hakkında bilgiler