ÜNİVERSİTELİLERİN BULUŞMA ADRESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜNİVERSİTELİLERİN BULUŞMA ADRESİ

ÜNİVERSİTE VE ÜNİVERSİTE ADAYLARININ BULUŞMA ADRESİ UNİBUL

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ahmet Yesevi Türk-Kazak Devlet Üniversitesi’nde lise diploması puanı ile tam burslu eğitim imkanı

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Rep Gücü : 1014
Rep Puanı : 0

Ahmet Yesevi Türk-Kazak Devlet Üniversitesi’nde  lise diploması puanı ile tam burslu eğitim imkanı Empty
MesajKonu: Ahmet Yesevi Türk-Kazak Devlet Üniversitesi’nde lise diploması puanı ile tam burslu eğitim imkanı   Ahmet Yesevi Türk-Kazak Devlet Üniversitesi’nde  lise diploması puanı ile tam burslu eğitim imkanı EmptyCuma Ağus. 24, 2012 8:39 am

Son başvuru tarihi: 20 Temmuz

Uluslararası Ahmet Yesevi Üniversitesi Kazakistan’ın Türkistan şehrinde bulunmaktadır. Eğitim dilleri Türkçe ve Kazakçadır.

Bu yıl için Türkçe konuşan ülkelere aynı zamanda Azerbaycanlı öğrencilere burs programı ilan edildi. Buna göre ulaşım masrafları da üniversite tarafından karşılanmaktadır. Öğrencilere yurt olanağı da sunulmaktadır (yıllık 150 dolar). İlave olarak yıllık 600 dolar burs veriliyor.

Gerekli olan belgeler, lise diploması, nüfus cüzdanı

Belgelerin son kabul tarihi 20 Temmuz 2012
https://unibul.yetkin-forum.com

Ahmet Yesevi Türk-Kazak Devlet Üniversitesi’nde lise diploması puanı ile tam burslu eğitim imkanı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» UŞAK ÜNİVERSİTESİ ( türk dili ve edebiyatı 2.öğretim )
» Samsung Kore Gazileri Eğitim Bursu” için 2012-2013 eğitim dönemi başvuruları
» Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, bin 438 şehit ya da gazi çocuğuna, ülke genelindeki özel okullarda ücretsiz eğitim verildiğini bildirdi.
» Devlet Neden 2. Öğretim Harçlarını Kaldırmadı
» GARANTİ İŞ BULMA İMKANI SAĞLAYAN İKİ YILLIK BÖLÜMLER