ÜNİVERSİTELİLERİN BULUŞMA ADRESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜNİVERSİTELİLERİN BULUŞMA ADRESİ

ÜNİVERSİTE VE ÜNİVERSİTE ADAYLARININ BULUŞMA ADRESİ UNİBUL

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

TAREKSAV’ın bursu BAŞLIYOR

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Rep Gücü : 1014
Rep Puanı : 0

TAREKSAV’ın bursu BAŞLIYOR  Empty
MesajKonu: TAREKSAV’ın bursu BAŞLIYOR    TAREKSAV’ın bursu BAŞLIYOR  EmptyCuma Ağus. 24, 2012 3:20 am

2012 – 2013 Eğitim Dönemi Vakfımız Eğitim Bursu başvuruları 01.09.2012 – 30.09.2012 tarihleri arasında, internet ortamında ([Linkleri sadece adminler görebilir.] adresinden) yapılacaktır.

TAREKSAV VAKIF BURSU

“BURSLU ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN

ÖNEMLİ DUYURU

Vakfımızdan Eğitim Bursu alan öğrencilerimizin 2012 / 2013 burs dönemi için kayıt yenilemeleri gerekmektedir!

Vakfımızdan halen Eğitim Bursu alan öğrencilerimizin bursluluk durumlarının 2012 / 2013 döneminde de devam edip etmeyeceğinin belirlenmesini teminen, Vakfımız Burs Yönetmeliğinin ilgili maddesi (8/ a-4. madde) gereğince; başarı durumları ile disiplin durumlarının tespiti için;

Onaylı Öğrenci Not Durum Belgesini (Transkript), (Hazırlık sınıfında okuyan öğrencilerin belgelerinde başarı ile geçti ibaresi olacaktır.)
Onaylı Öğrenci Belgesini,

bir dilekçe ekinde en geç 30 Eylül 2012 tarihi saat 18.00 kadar Vakfımız adresine elden veya posta ile teslim etmeleri gerekmektedir.

Belgelerini zamanında teslim etmeyen, postadaki gecikme sebebiyle teslim edemeyen, onaysız belge gönderen ve burs yenileme şartlarına haiz olmayan burslu öğrencilerimizin bursluluk durumları sona erdirilecektir.

Bilgi edinilmesi ve gereği önemle duyurulur.

VAKFIMIZDAN BURS ALAN ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE

Vakfımızın burslu öğrencilerini ilgilendiren tüm duyurular Vakfımız web sitesinden ([Linkleri sadece adminler görebilir.] ) yayınlandığından, yapılan duyuruların takibi için burslu öğrencilerimizin sık sık Vakfımız web sitesini ziyaret etmelerini önemle rica eder, tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.”
https://unibul.yetkin-forum.com

TAREKSAV’ın bursu BAŞLIYOR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TEV BURSU OLANAĞI
» Elgin Kan Vakıf Bursu Olanağı
» Samsung Kore Gazileri Eğitim Bursu” için 2012-2013 eğitim dönemi başvuruları